Zgłoś się teraz na adres studioteatralnekadr@gmail.com maila zatytułowanego “CASTING”, zawierającego: 

-  Opis swojego doświadczenia

-  Link do nagrania WIZYTÓWKI :  imię, nazwisko, wiek, zainteresowania i kilka słów o Tobie


Po pierwszej selekcji otrzymasz fragment scenariusza i zostaniesz wezwany na casting z reżyserem.

*Drugi etap castingu, na którym będzie obecny reżyser odbędzie się w Domu Kultury Kadr. O terminie zostaną poinformowane osoby, które zakwalifikują się do drugiego etapu. Dla osób spoza Warszawy ten etap castingu, podobnie jak pierwszy, odbędzie się online.

Dołącz do nas na warsztat  "Od castingu do premiery, w dwa tygodnie"! Jeśli jesteś aktorem lub doświadczonym amatorem, to idealna okazja, aby doszlifować swój talent teatralny.

Podczas intensywnych dwutygodniowych warsztatów, odkryjesz fascynujący proces tworzenia spektaklu teatralnego, dosłownie od castingu, aż do premiery, która odbędzie się 1 i 2 września o godzinie 19:00.

Czeka Cię wyjątkowa premiera w profesjonalnym teatrze, przed publicznością liczącą 200 osób. Poczuj dreszczyk emocji na premierę, radość z dzielenia się swoją sztuką z publicznością.To doświadczenie zapamiętasz na całe życie!

I CO WIĘCEJ: Spektakle z pierwszej i drugiej edycji były wielokrotnie wystawiane w innych teatrach i miastach. A aktorzy otrzymali wynagrodzenie za swoje występy!

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ! Jeśli kochasz teatr, to bez wątpienia są to najbardziej wyjątkowe warsztaty w jakich możesz uczestniczyć. Dołącz do tej niepowtarzalnej teatralnej przygody!

zdjęcia. Maciej Kempiński

KORPOLANDIA
PREMIERA 27.08.2022r.

zdjęcia. Maciej Kempiński

Żyj Teatrem: Intensywny Warsztat Aktorski od Castingu do Premiery

zdjęcia. Maciej Kempiński

KORPOLANDIA

PREMIERA 27.08.2022r.

TRZECIE EDYCJA

SIERPIEŃ 2023

TIRAMISU
PREMIERA 05.03.2023r.

ZOBACZ, CO MÓWIĄ UCZESTNICY PIERWSZEJ EDYCJI

Próby będą odbywały się środy i piątki od 18:00 do 21:30,

soboty i niedziele od 10:00 do 15:00.

Próby (sierpień):
16, 18, 19, 20, 23, 25, 26, 27


30 sierpnia: Próba generalna
01 i 02 września PREMIERA


Projekt obejmuje premierę oraz rejestrację spektaklu.

ANDRE DE LA CRUZ
REŻYSER

Brazylijski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, scenarzysta, dramatopisarz, reżyser teatralny i filmowy. Absolwent Wydziału Aktorskiego Universidade Federal do Rio de Janeiro (UNIRIO) i Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie. Scenarzysta i członek SBAT (Stowarzyszenie Brazylijskich Pisarzy Teatralnych) od 1997. Był nauczycielem historii teatru oraz technik aktorskich w Szkole Teatralnej Leonardo Alves w Rio de Janeiro. Przez lata był wykładowcą kultury brazylijskiej w Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA). Otrzymały łącznie 14 nagród wśród nich Grand Prix za reżyserię spektaklu „Samotne serca” (Corações Solitários) podczas „Spotkań Teatralnych Ameryki Południowej” (1999) oraz Grand Prix za reżyserię spektaklu „Mariana” w III Festiwalu Monodramu „Monoblok” w Gdańsku (2012). W 2016 otrzymał "Złote Serce" jako jeden z bohaterów książki „Perły pod Giewontem”. W 2017 r. założył Studio Teatralne Kadr. W 2021 r. założył Studio Michaiła Czechowa.

ZOBACZ, CO MÓWIĄ UCZESTNICY PIERWSZEJ EDYCJI

1630 zł

TERMIN ZGŁOSZEŃ

30 LIPCA

zdjęcia. Maciej Kempiński

TIRAMISU
PREMIERA 05.03.2023r.

04

Czy powiesz TAK tej teatralnej przygodzie? Już teraz zgłoś się na warsztaty "Od castingu do premiery, w dwa tygodnie"

03

Wszystko zakończone występem na deskach teatralnych dla dużej, 200-osobowej publiczności. Premiera będzie doświadczeniem, które zapamietasz na całe życie.

02

Przed Tobą dwa tygodnie intensywnej pracy i ekscytujących emocji. Fascynujący proces tworzenia postaci scenicznej. Czas radości spędzony z ludźmi pełnymi pasji.

01

Zostałeś wybrany! Spektakl w którym zostałeś obsadzony, jest ambitny, ciekawy, zabawny i ważny. Premiera już za dwa tygodnie! Czy stawiasz się do wyzwania?

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Studio Teatralne Kadr