Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Studio Teatralne Kadr

Zostałeś wybrany! Spektakl w którym zostałeś obsadzony, jest ambitny, ciekawy, zabawny i ważny. Premiera już za dwa tygodnie! Czy stawiasz się do wyzwania?

01

Przed Tobą dwa tygodnie intensywnej pracy i ekscytujących emocji. Fascynujący proces tworzenia postaci scenicznej. Czas radości spędzony z ludźmi pełnymi pasji.

02

Wszystko zakończone występem na deskach teatralnych dla dużej, 200-osobowej publiczności. Premiera będzie doświadczeniem, które zapamietasz na całe życie.

03

Czy powiesz TAK tej teatralnej przygodzie? Już teraz zgłoś się na warsztaty "Od castingu do premiery, w dwa tygodnie"

04

DRUGA EDYCJA

LUTY 2023

Próby będą odbywały się środy i piątki od 18:00 do 21:30,

soboty i niedziele od 10:00 do 15:00.

Próby (luty):
15 17 18 19 22 24 25 26

01 marca: Próba generalna
03 marca: Próba + Oświetlenia
04 i 05 marca PREMIERA


Projekt obejmuje premierę oraz rejestrację spektaklu.

Brazylijski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, scenarzysta, dramatopisarz, reżyser teatralny i filmowy. Absolwent Wydziału Aktorskiego Universidade Federal do Rio de Janeiro (UNIRIO) i Akademia Filmu i Telewizji w Warszawie. Scenarzysta i członek SBAT (Stowarzyszenie Brazylijskich Pisarzy Teatralnych) od 1997. Był nauczycielem historii teatru oraz technik aktorskich w Szkole Teatralnej Leonardo Alves w Rio de Janeiro. Przez lata był wykładowcą kultury brazylijskiej w Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego (CESLA). Otrzymały łącznie 14 nagród wśród nich Grand Prix za reżyserię spektaklu „Samotne serca” (Corações Solitários) podczas „Spotkań Teatralnych Ameryki Południowej” (1999) oraz Grand Prix za reżyserię spektaklu „Mariana” w III Festiwalu Monodramu „Monoblok” w Gdańsku (2012). W 2016 otrzymał "Złote Serce" jako jeden z bohaterów książki „Perły pod Giewontem”. W 2017 r. założył Studio Teatralne Kadr. W 2021 r. założył Studio Michaiła Czechowa.

ANDRE DE LA CRUZ
REŻYSER

ZOBACZ, CO MÓWIĄ UCZESTNICY PIERWSZEJ EDYCJI

Zgłoś się teraz na adres studioteatralnekadr@gmail.com maila zatytułowanego “CASTING”, zawierającego: 

-  Opis swojego doświadczenia

-  Link do nagrania WIZYTÓWKI :  imię, nazwisko, wiek, zainteresowania i kilka słów o Tobie


Po pierwszej selekcji otrzymasz fragment scenariusza i zostaniesz wezwany na casting z reżyserem.

*Drugi etap castingu, na którym będzie obecny reżyser odbędzie się w Domu Kultury Kadr. O terminie zostaną poinformowane osoby, które zakwalifikują się do drugiego etapu. Dla osób spoza Warszawy ten etap castingu, podobnie jak pierwszy, odbędzie się online.

TERMIN ZGŁOSZEŃ

30 STYCZNIA

1490 zł

ZOBACZ, CO MÓWIĄ UCZESTNICY PIERWSZEJ EDYCJI

KORPOLANDIA
PREMIERA 27.08.2022r.

KORPOLANDIA
PREMIERA 27.08.2022r.

zdjęcia. Maciej Kempiński

zdjęcia. Maciej Kempiński