Zarezerwuj teraz!

Studio Teatralne Kadr


Roczne warsztaty sztuki aktorskiej. Studio Teatralne Kadr to jedna z najlepszych ofert warsztatowych w Warszawie, która w sposób profesjonalny i efektywny przygotowuje studentów do wykonywania zawodu aktora. Naszym głównym atutem jest profesjonalna kadra z dużymi osiągnięciami i doświadczeniem zawodowym.

​Kolejnym naszym atutem jest innowacyjny i niezwykle starannie przygotowany program merytoryczny wykładów i zajęć praktycznych. Przekazywany zakres wiedzy i umiejętności wraz z indywidualnym podejściem do słuchaczy rozwija ich umiejętności techniczne oraz potencjał twórczy, co w efekcie pozwala na podjęcie pracy na różnych ścieżkach interpretacji zawodowych.

Kładziemy duży nacisk na praktyczne zajęcia aktorskie. Podstawowe techniki aktorskie (Stanisławski, Meisner i Improwizacja) – to główne filary naszego kursu. Zapewniamy szeroką i wielopłaszczyznową pracę, która obejmuje zarówno emisję głosu, jak i ruch sceniczny oraz interpretację tekstów. Nauczymy Was jak należy zachowywać się przed kamerą i jak kreować swój wizerunek. Przedstawimy tajniki dziennikarskiej pracy w telewizji, radiu i internecie. Kurs zakończy się spektaklem teatralnym.
 

252 godzin
650 zł/mies
Sobota i Niedziela
(co drugi weekend)
godz. 10:00 do 17:00

 

Studio przeznaczone jest dla młodzieży od 16 lat i dorosłych.

Koszt całego kursu wynosi 6500 zł. Płatności podzielone są na 10 rat (wpłat dokonuje się od września do czerwca włącznie). Jedna rata wynosi 650 zł płatna do 5 dnia każdego miesiąca.

Studio tworzone jest dla osób:

​– przygotowujących się do egzaminów do państwowych szkół teatralnych

– szykujących się do egzaminu eksternistycznego w ZASP-ie. (nauka w Studiu liczona jest jako wymagany staż w teatrze)

– stawiających na samorozwój, zdobywanie rzemiosła aktorskiego, poszukiwania w dziedzinie teatru.


Program nauczania:

Wprowadzenie do Systemu Stanisławskiego    
Elementarne zadania aktorskie    
Technika Meisnera    
Podstawowe Kroki Taneczne    
Podstawy ruchu scenicznego    
Impostacja głosu    
Piosenka Aktorska    
Improwizacja    
Proza Klasyczna i Współczesna    
Pantomima współczesna    
Historia teatru    
Casting - sztuka autoprezentacji    
Spektakl dyplomowy  
 


Co po zakończeniu nauki?

Nasi absolwenci mogą podjąć prace między innymi: w filmie, teatrze, telewizji i reklamie. Słuchacze Rocznego Studium Aktorstwa, po zakończeniu całego cyklu nauczania i obronie pracy dyplomowej, otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz dyplom.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2020 Studio Teatralne Kadr